Викладачі побували у школах Вінниччини

Публікація від 28 квітня 2017.

27 квітня 2017 року викладачі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (доценти Вадим Маркітантов, Олександр Рибщун, старший викладач Валерій Щегельський) провели профорієнтаційну роботу серед учнів загальноосвітніх шкіл  Вінницької області.

Викладачі історичного факультету і факультету української філології та журналістики ознайомили одинадцятикласників із правилами вступу до університету в 2017 році, поширили друковану інформацію про університет. У рамках профорієнтаційної роботи викладачі К-ПНУ охопили 9 шкіл: Шаргородську ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Березовську ЗОШ І-ІІІ ст., Чернівецьку ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1, Чернівецьку СЗШ І-ІІІ ступенів №2, Гонтівську ЗОШ І-ІІІ ст., Вендичанську СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназію, Лозівську СЗШ І-ІІІ ст., НВК «ЗДЗ-ДНЗ» с. Котюжани, НВК «ЗДЗ-ДНЗ» с. Лучинець.

Учителі та учні уважно слухали викладачів, давали запитання про переваги навчання та особливості студентського життя.

Прес-служба університету