XII Літня Універсіада з дзюдо

Публікація від 28 квітня 2017.

24-28 квітня в рамках XII Літньої Універсіади в Сумах завершився турнір дзюдоїстів. За підсумками трьох днів змагань в загальнокомандному заліку першими стали дзюдоїсти Харківської області, на другому місці представники Сумської області, замкнула призову трійку команда Дніпропетровської області.

Серед вишів кращими стали студенти-дзюдоїсти Харківської державної академії фізичної культури, друге місце в активі Сумського державного університету, третє місце посіла команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Команда нашого університету була представлена 14 студентами факультету фізичної культури. За золотими медалями на п’єдестал піднялися Артем Лесюк (в/к 60 кг) і Віктор Макуха (в/к 90 кг).

Віктор Макуха

Дві срібні медалі вибороли Сергій Мишалов (в/к 60 кг) та Антон Савицький (в/к 100 кг), а бронзові медалі дісталися Уляні Кляпці (в/к 70 кг), Ірині Хрящевський (в/к 70 кг), Андрію Храновському (в/к 73 кг), Денису Толкачу (в/к 81 кг), Леонід Гасюк (в/к +100 кг). Олександр Макуха (в/к 81 кг) та Владислав Діброва (в/к +100 кг) стали п’ятими.

Антон Савицький

Денис Толкач

Леонід Гасюк

Ці змагання стали одним з етапів відбору до національної студентської збірної для участі в XXІХ Всесвітній літній Універсіаді, яка запланована на 19-30 липня в місті Кванджу (Тайвань).

І.В. Райтаровська,

старший викладач кафедри спорту і спортивних ігор