Перемога на фестивалі буктрейлерів

Публікація від 3 травня 2017.

Моторошна історія, яка супроводжується страхітливою музикою. Ролик, після якого хвилююче оглядаєшся навколо та хочеш чимдуж ввімкнути світло…

Таким чином Максим Тимінський, студент II курсу факультету української філології та журналістики, здійснив відеопрезентацію книги Стівена Кінга «Воно» на ІІІ Всеукраїнському фестивалі буктрейлерів і промороликів «Book fashion». Максим Тимінський посів ІІІ місце в номінації «Ігровий буктрейлер (відеоролик про книгу)».
Максим каже, що як тільки дізнався про фестиваль – вирішив обрати книгу Стівена Кінга «Воно», оскільки вона справила на нього неабияке враження, яким захотів поділитися з усіма.
Всеукраїнський фестиваль буктрейлерів і промороликів «Book fashion» – це щорічний захід серед студентів і учнів шкіл на розробку та просування в Інтернеті буктрейлерів і промороликів. Його організовує кафедра видавничої справи Київського університету імені Бориса Грінченка.
Подивитися відео можна тут

Діана Грушанська