До змісту

ПРЕС-РЕЛІЗ «МЕМОРІАЛ Еріха Фромма»

Публікація від 5 травня 2017.

З 9 по 15 лютого 2017 року за сприянням проекту «GISAP» Міжнародної академії наук і вищої освіти (МАНВО; Лондон, Великобританія) пройшов черговий етап першості з наукової аналітики з педагогічних і психологічних наук, а також CXXXVIII Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми виховання і навчання в контексті сучасних умов об’єктивного удосконалення процесів соціальної адаптації особистості». Заходи були присвячені пам’яті видатного психолога, соціолога, філософа, одного із засновників теорій фрейдомарксизму і неофрейдизму Еріха Фромма і мають статус його «Меморіалу». Зазначені події пройшли під британською юрисдикцію в заочно-інтерактивній формі на базі ресурсу http://gisap.eu/. Організаторами заходів виступили науково-дослідні, благодійні та громадські організації з різних країн світу. Оцінку якості, авторської оригінальності та інноваційності досліджень здійснювали авторитетні міжнародні експерти.

В рамках відкритої Європейсько-Азіатського першості з наукової аналітики в абсолютному заліку перемогу в галузі педагогічних наук здобула Альвіна Панфілова з доповіддю «Проблеми навчання і виховання у студентів толерантних поведінкових моделей цивілізованого компромісу». Другими призерами стали співавтори Петро Атаманчук, Вікторія Атаманчук і Роман Білик з доповіддю «Важливі передумови компетентнісного становлення майбутнього педагога» (http://gisap.eu/ru/node/118574),

а третє місце отримала – Зоя Лаврентьєва з доповіддю «Педагогічні умови зниження ускладнень адаптації дітей та підлітків в сучасному світі». У галузі психологічних наук  першою виявилась Валентина Долгова з доповіддю «Дослідження самооцінки до маскулінності у старшокласників», другими призерами стали співавтори Надія Сіврікова, Олена Чернікова та Світлана Чернікова, а третє місце посіла Дар’я Погонцева.

У національній першості з наукової аналітики (Україна) найвищі місця посіли:

Педагогічні науки – Петро Атаманчук, Вікторія Атаманчук і Роман Білик (Диплом «Мислителя» і Срібний знак – Педагогічні науки) – Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка; Руслан Кубанов (Диплом «Мислителя» і Бронзовий знак) – Київський національний університет будівництва і архітектури.

Психологічні науки – отримав першість Віктор Сіткар, другими призерами стали співавтори Світлана Мукомел, Людмила Мохнар і Микола Хомич, а третє місце – Андрій Снісаренко і Яна Снісаренко.

За підсумками заходів у видавництві МАНВО було видано збірник наукових праць (ISBN978-1-911354-11-6), а кращі дослідження учасників першості з наукової аналітики також будуть опубліковані в журналі Psychological Sciences» (ISSN 2054-6505 (Print), ISSN 2054-6513 (Online)) та «GISAP: Educational Sciences» (ISSN 2053-6429 (Print), ISSN 2053-6437 (Online)).

Більш детально з результатами та матеріалами науково-аналітичних заходів, змістом видань МАНВО можна познайомитися на сайтах

http://gisap.eu/ru/node/120244 ,

http://gisap.eu/ru/user/1943 ,

http://www.education.gisap.eu/.

Відділ наукової роботи і міжнародних зв’язків