Переможці Універсіади України з боротьби самбо

Публікація від 12 травня 2017.

3-5 травня 2017 року в м. Харкові на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася ХІІІ літня Універсіада України з боротьби самбо.

У змаганнях взяли участь команди областей: Харківської, Львівської, Хмельницької, Черкаської, Волинської, Житомирської, Київської, Одеської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Сумської з 31 вищого навчального закладу України, де приймали участь 67 чоловіків та 50 жінок. Усього 117 учасників.

За підсумками змагань команда Хмельницької області, а отже і команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка посіла І місце серед педагогічних вишів, які мають факультети фізичної культури, та загальне VI місце серед 13 областей України набравши 209 очок. Тренери команди Гускa Михaйло Бoгданович доцент, кандидат наук з фізичного виховання та спорту і Мaзур Вaсиль Йосипoвич викладач кафедри спорту і спортивних ігор.

У вагових категоріях: чемпіонкою Універсіади стала студентка 3 курс факультету фізичної культури Кляпка Уляна – 72 кг, срібло виборов студент 4 курс факультету фізичної культури Олександр Дзекан – 57 кг, бронзовими призерами стали: Олександр Петруньков студент 4 курсу факультету фізичної культури – 100 кг, Леонід Гасюк студент 3 курсу факультету фізичної культури та 78 кг Наталія Крамар магістр факультету.

Вітаємо студентів і тренерів із перемогою!

Кафедра спорту і спортивних ігор