І Міжнародна конференція в Сатанові

Публікація від 15 травня 2017.

11-12 травня 2017 року в мальовничому містечку Поділля, серці Подільських Товтр – Сатанові відбулася І Міжнародна науково-практична конференція: “Сатанів: вагоме минуле, динамічне сьогодення, впевнене майбутнє”. Серед організаторів конференції – кафедра історії України нашого університету.

Мета конференції полягала в розкритті історії Сатанова, його невідомих сторінок. У конференції брали участь історики, політологи, юристи, педагоги, філологи.

З доповідями виступили викладачі історичного факультету нашого університету:  Лев Васильович Баженов, доктор історичних наук, професор, академік УАІН, директор центру дослідження історії Поділля, голова Хмельницької обласної організації Національної спілки краєзнавців України, який розповів про етапи історії Сатанова в дослідженнях науковців і краєзнавців; завідувач кафедри історії України  Анатолій Григорович Філінюк, доктор історичних наук, професор, академік АНВО України, заслужений діяч науки і техніки України, почесний краєзнавець України,  який, зокрема, акцентував увагу на діяльності відомого історика Михайла Барги, подолянина, засновника категорії історичного часу і цивілізаційної теорії визначення історії; завідувач кафедри політології та соціології Вонсович Сергій Геннадійович, доктор політичних наук, доцент (тема доповіді “Зміни адміністративного ландшафту Сатанова в контексті теорії політичного транзиту”); Вонсович Геннадій Борисович, кандидат історичних наук, доцент кафедри політології та соціології (тема доповіді “Тоталітарні ідеологеми як засіб формування політичної культури”).

Інформацію подано історичним факультетом