Публікація від 17 травня 2017.

11-12 травня в смт Сатанів пройшла І Міжнародна науково-практична конференція «Сатанів: вагоме минуле, динамічне сьогодення, впевнене майбутнє». Основна частина конференції була присвячена історії Сатанова, його околиць та визначним вихідцям, котрі зробили внесок в дослідження історії Поділля та України. Але не одні історики брали участь. Свої роботи представили політологи, юристи, педагоги, філологи. На конференції про “Духовно-освітнє життя сатанівчан ХVII – початку XX ст.” виступила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки дошкільної, початкової, середньої і вищої освіти та управління навчальним закладом Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Вонсович Валентина Павлівна.

Інформацію подано кафедрою педагогіки дошкільної, початкової,

середньої і вищої освіти та управління навчальним закладом