Свято до Дня матері в К-ПНУ

Публікація від 18 травня 2017.

Щороку другої неділі травня відзначається День матері.

17 травня студенти факультету іноземної філології привітали всіх матерів із цим знаменним святом. Для вшанування всіх мам було організовано й проведено урочистий концерт.

У актовій залі доволі приємна атмосфера. Помалу тут збираються не лише студенти факультету іноземної філології, але й інші глядачі. Проте серед молодих безтурботних облич можна помітити доросліші – це матері, на честь яких проводиться концерт.

Сцена яскраво прикрашена, проектор налаштований, учасники дійства дещо нервують. На сцені з’являються ведучі Олександр Красуцький та Юлія Олексійчук, увага кожного прикута до них.Вечір розпочинається з промови Валентини Олександрівни Казимір, завідувача кафедри німецької мови. Привітання звучить німецькою та українською мовою. Врочисті слова налаштовують на гарний настрій від самого початку.Далі матерів вітають самі студенти. Зворушливі рядки поезії грають зі струнами душі. Прочитані вголос поезії Гуменюк Карини, Жильчук Олександри, Вовчук Вікторії та Стефанюк Юлії надихнули глядачів на те, щоб подякувати своїм мамам за життя й згадати їх ласку і турботу.

Вітали матерів також піснею: Горячова Анна, Ряба Майя, Петрів Тетяна та дует Польського Богдана і Доманського Олега щиро та душевно присвячували рядки пісень своїм ненькам.

Студент другого курсу Польський Богдан презентував написану власноруч композицію, яку зіграв перед публікою на фортепіано. Виявили свою згуртованість та дружньо привітали найдорожчих для нас людей дві групи другого курсу факультету іноземної філології. Під ніжні слова задушевних пісень глядачі спостерігали за теплими родинними фото, здавалося б, вже таких дорослих, але ще таких малих дітей-студентів з їхніми матерями.

Декого з глядачів це так зворушило, що можна було помітити на очах сльози радості. Щасливі спогади, здається, заполонили кожного. Матір – це все!

Але замість сліз проступають посмішки, коли всі спостерігають мініатюру «Співбесіда на посаду… мами». Врешті-решт усі вибухають від сміху, коли дивляться постановку всім відомої казки «Семеро козенят». Можливо, не всі володіють німецькою мовою, якою була поставлена казка, це все одно було весело та креативно.

Роботу організатора свята викладача кафедри німецької мови Гавловської Тетяни Анатоліївни глядачі оцінили гучними оплесками. Результат можна було помітити на обличчях, по яких то котилися солоні сльози, то сяяли солодкі усмішки. Байдужим не залишився сьогодні ніхто.

Після завершення концерту на сцені з’явилися всі учасники концерту. Співаючи фінальну пісню про матір, вони ще раз нагадали всім про те, як важливо любити та поважати людину, котра не лише подарувала нам життя, але й присвятила нам своє.

Марина Ковальчук, студентка 2 курсу

факультету української філології та журналістики