Дружба об’єднує світ…

Публікація від 19 травня 2017.

“Become friends with people who aren’t your age.

Hang out with people whose first language isn’t the same as yours.

Get to know someone who doesn’t come from your social class.

This is how you see the world”

Вивчення англійської мови з іноземною волонтеркою Амірою Мохамед стало не лише корисним заняттям, але й надзвичайно цікавим захопленням. Кожна зустріч з Амірою – це ще один шанс поринути у світ гармонії. Завдяки Амірі ми отримали позитивний досвід спілкування в новому середовищі , покращили рівень англійської та розширили наш міжкультурний кругозір.Проводячи час із дивовижною студенткою Каїрського університету, складається враження, ніби вона кожному дарує частину свого серця. Аміра Мохамед – не лише красива дівчина з Єгипту, але й дуже розумна наставниця і чудовий друг.Крім того, сприяло створенню позитивної атмосфери й те, що студенти та викладачі змогли організували Амірі екскурсію мальовничими стежками Поділля, допомогли доторкнутися до нашої культури, скуштувати українську кухню, і зробити так, щоб огорнута увагою та теплом,сподіваюся, Аміра Мохамед відчувала себе щасливою.Відомо, що в нашої волонтерки з Єгипту зародилося велике бажання залишитися в Україні. Тому бажаю їй здійснення всіх планів та дякую за гарно проведений час .

А також хочу подякувати керівнику Лінгвістичного центру, викладачці та хорошій людині Тетяні Сторчовій за гарну організацію перебування Аміри, яка дозволила нам вільно спілкуватися із нею, переймати досвід та з користю проводити час.

Діана Яцишин, студентка 1 курсу

факультету іноземної філології