Учителі та викладачі міста ознайомилися з навчальними платформами WebQuest, Padlet, Kahoot, Voki

Публікація від 19 травня 2017.

18 травня 2017 року на факультеті іноземної філології відбулася непересічна подія: викладачі кафедри німецької мови Братиця Г.Г. та Микуляк М.І провели науково-практичний семінар “Проектна робота та застосування мультимедійних засобів навчання на заняттях з німецької мови». Понад 30 учителів та викладачів з міста та району мали змогу практично застосувати елементи практичної роботи та ознайомилися з навчальними платформами WebQuest, Padlet, Kahoot, Voki, а також здобули навички використання мультимедійних засобів навчання в режимі офлайн. Гарний настрій та позитивні емоції створили сприятливу атмосферу співпраці.

Окрема подяка начальнику управління освіти і науки міської ради С.В. Старченко та начальнику відділу освіти райради О.В. Пронозюк і завідувачу кафедри німецької мови В.О. Казимір.

Наступний семінар відбудеться в понеділок, 22 травня о 10.00 в 401 аудиторії.

Інформація подана факультетом іноземної філології