Завершилася V міжнародна студентська Інтернет-конференція «Англійська мова у міждисциплінарному контексті безперервної освіти»

Публікація від 22 травня 2017.

18-28 квітня 2017 року кафедра англійської мови (завідувач – кандидат філологічних наук, доцент О.В. Галайбіда) факультету іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у співпраці з ННІ іноземної філології  Житомирського державного університету імені Івана Франка, Донецьким національним університетом імені Василя Стуса (м. Вінниця), Університетом Миколи Коперника (м. Торунь, Польща) провела V міжнародну студентську Інтернет-конференцію «Англійська мова у міждисциплінарному контексті безперервної освіти». У конференції взяли участь 46 студентів.

Окрім згаданих вищих навчальних закладів, до конференції долучилися Сумський державний педагогічний університет імені Антона Макаренка, Хмельницький національний університет і Криворізький національний університет.

Постійно діючий сайт конференції http://englishcontext.kpnu.edu.ua виявився чудовим віртуальним майданчиком для студентів-учасників, які представили доповіді з актуальних проблем сучасної лінгвістики, перекладознавства та методики викладання іноземних мов. Робота конференції була організована за такими секціями: когнітивні підходи до мови та мовлення; мовна структура, семантика, синтаксис; перекладознавство; вивчення та навчання другої іноземної мови.

Оргкомітет щиро дякує всім учасникам за їхній інтерес до лінгвістичних досліджень і сподівається на подальшу плідну співпрацю. Окрема подяка науковим наставникам юних дослідників, викладачам, які розвивають науковий потенціал студентів і керують їхніми дослідженнями.

Конференція є цікавою, конструктивною та безкоштовною, що, сподіваємося, і надалі забезпечуватиме її успіх.

Інформація подана факультетом іноземної філології