Рейтинг науково-дослідницької ефективності ВНЗ у першому етапі Національної та Європейсько-Азіатської першостей за 2017 рік

Публікація від 26 травня 2017.

Експертна рада Міжнародної Академії наук вищої освіти (Великобританія, м. Лондон) підвела підсумки Європейсько-Азіатської та національної першостей І етапу 2017 року з наукової аналітики в галузі педагогічних наук.

Завдяки зусиллям авторського колективу університету, – Атаманчук Петро Сергійович, доктор педагогічних наук, професор, Атаманчук Вікторія Петрівна, кандидат філологічних наук, доцент, Білик Роман Миколайович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри, – які, захищаючи створений ними проект «Важные предпосылки компетентностного становления будущего педагога», вивели Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка на 1-ше місце в Національній першості та на 3-тє місце в Європейсько-Азіатській першості.

У Національній першості

У Європейсько-Азіатській першості

Відділ наукової роботи і міжнародних зв’язків