Подарунок бібліотеці

Публікація від 1 червня 2017.

Український письменник, заслужений журналіст України, лауреат премії імені В’ячеслава Чорновола, імені Агатангела Кримського, Міжнародної літературної премії імені Миколи Гоголя, Міжнародної премії імені Григорія Сковороди, нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, орденом Архистратига Михаїла; почесний громадянин міст Луцька і Каменя-Каширського Іван Феодосійович Корсак подарував нашому вишу чотири цікаві книги, які збагатили полиці нашої бібліотеки.

Іван Феодосійович народився 15 вересня 1946 року в смт. Заболоття Ратнівського р-ну Волинської обл. Має дві освіти – агрономічну та журналістську. Ще навчаючись у середній школі, пробував писати, як поетичні твори, так і прозу. Його романи й повісті переважно на історичну тематику. Вони перекладені литовською, англійською, турецькою, білоруською, польською і російською мовами.

Книги надійшли на ім’я завідувача кафедри історії української літератури та компаративістики Рарицького Олега Анатолійовича, які він передав бібліотеці.

Всі, хто цікавиться творчістю Івана Корсака, або ж просто любить читати, але ще не вирішив, яку книгу взяти, можуть звернутися до бібліотеки університету; можливо, це саме те, що ви шукали – роман «Запізніле кохання Миклухо-Маклая», або ж роман «На розстанях долі», в якому змальовується щаслива й трагічна доля інтелігенції. Відомий майстер історичного роману Іван Корсак зобразив у творі «Завойовник Європи» невідомі сюжети нашої історії й подав філософське тлумачення. А можливо, комусь сподобається книга «На межі».

Тож поспішайте до нашої бібліотеки!

Ми щиро дякуємо Іванові Федоровичу за такий гарний дарунок і зичимо творчої наснаги.

Оксана Фаріон