Спілка журналістів України вітає із професійним святом

Публікація від 6 червня 2017.

Шановні члени  Національної спілки журналісті України університету!

Шановні викладачі факультету української філології та журналістики!

Сьогодні у нашій великій творчій сім’ї – професійне свято.

Тож з  нагоди відзначення Дня журналіста від імені міськрайонної організації Національної спілки журналістів  щиро вітаю усіх, хто помисли свої, талант і вміння віддає служінню цій благородній справі. Велика вдячність вам за багаторічну тісну і плідну співпрацю з міськрайонною спілчанською організацією та за значний внесок у розвиток національної журналістики.

Адже у кожного з нас спільна справа і єдина мета – доля рідного краю, його стабільність і гідне майбуття. І саме пристрасне слово журналіста не просто піднімає дух – воно зцілює у людях віру, вселяє надію та є неоціненною підтримкою на шляху якісних перемін у житті.

Бажаю кожному з вас  здійснення нових творчих задумів та удач. Світлими нехай будуть помисли, щирими думки, переконливим журналістське слово.
Із професійним святом!

Василь ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ,