Відпочинок у Карпатах!

Публікація від 14 червня 2017.

10-11 червня працівники університету відвідали наймальовничішу частину України (звісно ж після Кам’янця-Подільського) – Карпатські гори.

Підкоривши гору Хом’як (1542 м) та відпочивши всім колективом в оточенні гір Говерли, Петрос, Хом’як ніхто не бажав повертатися додому.Другий день – це поїздка у Буковель. Саме тут дехто зміг ризикнути життям і спуститися на Найдовшому тролеї в Україні (1130 м) та на “Буковельській гірці” (500 м), а менш відважні покататися на підйомниках, катамаранах, квадроциклах та відвідати озеро Молодості.

Повертаючись до Кам’янця-Подільського колектив відвідав м. Яремче та «попивши молодильної води Карпат» усі приїхали щасливі, веселі, повні емоцій та вражень.

Хочеться висловити подяку профкому університету за вдалу організацію та сприяння у поїздці до Карпат.

Прес-служба університету