Семінари від лекторів з Німеччини

Публікація від 22 червня 2017.

Семінари для викладачів-германістів із підвищення кваліфікації від міжнародних лекторів відбулися у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Лектори ДААД (Німецької Академічної Служби Обмінів)  влаштували неймовірну подорож “Написання та укладання путівника на заняттях з німецької мови як іноземної” від Андре Бьома (Die Textsorte “Reiseführer” im DaF-Unterricht). 32 учасники із Луцька, Дніпра, Тернополя, Чернівців, Києва, Львова, Кам’янця-Подільського мали насичену програму. Вони обговорювали з Каті Бруннер функції та ознаки функціонального перекладу (Funktionale Übersetzung), вдосконалювали навички роботи з текстом разом із Денні Клаппером на основі твору “Джим Кнопф” (“Jim Knopf” und die vier Verknüpfungsmöglichkeiten). Неперевершеними були також воркшопи від Юлії Шкодкіної (м. Суми), Юлії Копнинської-Петриченко (м. Дніпро) та Анни Губенко (м. Суми) під час яких практично опрацьовувалися проблемні питання Болонського процесу та академічної доброчесності.

З вітальним словом до учасників звернулися проректор з наукової роботи Конет І.М. та декан факультету іноземної філології Кшевецький В.С. Учасники були приємно вражені красою нашого міста. Це стало можливим завдяки емоційній та яскравій екскурсії від Діани Яблонської.  Сподіваємося, що проведення таких семінарів стане традицією нашого ВУЗу.

Ганна Братиця, викладач кафедри німецької мови