Фестиваль “Опера в мініатюрі”

Публікація від 27 червня 2017.

Літо – це ще один привід відкрити для себе мистецтво. Цьому сприяє і час – плавний й неспішний, що якнайкраще налаштовує на уважне споглядання.

З 1 по 8 липня в Кам’янці-Подільському відбудеться ІІІ Міжнародний фестиваль оперного мистецтва та класичної музики «Опера в Мініатюрі». Це потужне свято, що закохає вас у класичну музику назавжди.

Відкриття фестивалю відбудеться 1 липня о 19:00 у Кафедральному костелі. На присутніх чекатиме концертна програма Gala Verdi за участю симфонічного оркестру Івано-Франківської обласної філармонії.

Триватиме фестиваль “Опера в мінітюрі” 8 днів, з повною програмою можна ознайомитися на сторінці facebook.

Особливу увагу “Студентський меридіан” звертає на світову прем’єру опери Мирослава Волинського «Лісова пісня». Вона відбудеться 6 липня о 19:00 в літньому дворику НІАЗ «Кам’янець» (вул. П’ятницька, 9).

Флеш-моб, концерти класичної музики, майстер-класи, музичний лаунж – програма фестивалю обіцяє бути насиченою та цікавою. А що все це відбуватиметься просто неба, в різних локаціях середньовічного міста – то має всі шанси створити атмосферу витонченості та налаштувати на сприйняття мистецтва.

Оксана Грушанська