До змісту

Обережно ботулізм!

Публікація від 29 червня 2017.

Ботулізм – гостре токсико-інфекційне захворювання, пов’язане із уживанням продуктів, які містять токсин Clostridium botulinum та його збудники. Протікання хвороби може супроводжуватися розвитком парезів та паралічем м’язів.

Найчастіше траплялися випадки отруєння організму після вживання риби, ковбаси (від лат. botulus – ковбаса). Механізм передавання інфекції – фекально-оральний. Основна причина захворювання – вживання продуктів домашнього консервування, найчастіше овочів та грибів, а також ковбаси, копченого м’яса та в’яленої чи сушеної риби. Токсин добре всмоктується не тільки із слизової оболонки ШКТ, але й зі слизових оболонок очей та верхніх дихальних шляхів.

В Україні частіше реєструються захворювання, пов’язані з уживанням грибів домашнього приготування, копченої та в’яленої риби, в європейських країнах – м’ясних та ковбасних виробів, у США – бобових консерв.

Найчастіше зараження людини виникає під час попадання токсину з їжею в ШКТ, але можуть бути й інші шляхи зараження (при пораненнях, ботулізм новонароджених). Інкубаційний період найчастіше буває коротким і складає 4-6 годин, рідше подовжується до 7-10 днів.

За характером основних клінічних проявів ботулізм у початковий період може проявлятися в таких варіантах:

Гастроентерологічний варіант: виникають болі в епігастрії, виникають напади, можливі блювота, проноси. Захворювання схоже на харчову токсикоінфекцію. Але при ботулізмі немає підвищеної температури, а розвивається сильна сухість слизових оболонок ротової порожнини. Частим симптомом буває погіршення проходження їжі стравоходом.

«Очний» варіант характеризується порушенням зору – поява туману, сітки, «мушок» перед очима, втрачається чіткість контурів предметів. У деяких випадках розвивається «гостре далекобачення».

Варіант гострої дихальної недостатності є найбільш небезпечним проявом ботулізму з блискавичним розвитком дихальної недостатності (задуха, ціаноз, тахікардія, патологічні типи дихання). Смерть може настати через 3-4 години.

На початковій стадії ботулізм проявляється диспепсичними симптомами (сухість в роті, погіршення ковтання) – гастроентерологічний варіант. При «очному» варіанті дуже швидко порушується зір. При подальшому розвитку хвороби з’являється м’язова слабкість, виражена сухість слизових оболонок порожнини рота можуть виникнути закрепи. В деяких випадках виявляють папірологію з боку лицьового нерва. При підозрі на захворювання обов’язково треба звернутися до лікувального закладу для отримання протибутулінічної сироватки. На жаль, в Україні існують труднощі щодо забезпечення лікарень необхідною кількістю сироватки. Тому для збереження здоров’я та життя необхідно дотримуватися правил профілактики. Профілактика ботулізму ґрунтується на дотриманні санітарних та технологічних правил консервування харчових продуктів.

М’ясо та рибу дозволено консервувати тільки свіжими. Овочі та фрукти перед консервуванням необхідно ретельно обмити для видалення частинок ґрунту. Обов’язково треба дотримуватися режиму стерилізації. Важливий момент у профілактиці – дотримання правил зберігання продуктів.

Потрібно пам’ятати, що вживання деяких продуктів (в’яленої, копченої риби та м’яса) в літній період краще обмежити. Дотримуйтеся правил особистої та загальної гігієни. Дбайте про себе і будьте здоровими!

Майя Стринадко, лікар здоровпункту