Бронза за студентами К-ПНУ імені Івана Огієнка

Публікація від 30 червня 2017.

У м. Зуль (Німеччина) відбувся Чемпіонат світу серед юніорів з кульової стрільби, на якому Україну достойно представили студенти факультету фізичної культури нашого університету.

Особливо відзначилася майстер спорту України міжнародного класу Сухорукова Вікторія, яка в командному заліку виборола срібну медаль у вправі МГ-5.

Майстер спорту України Кириленко Богдан показав четвертий командний результат у вправі ПП-3.

Непогано виступили також майстри спорту України міжнародного класу Омельяненко Дмитро та Козюк Кирил.

Займався із спортсменами університету старший викладач кафедри фізичного виховання Коваль Олександр Гнатович.

Завдяки нашим спортсменам збірна команда України посіла третє загальнокомандне місце і здобула бронзову медаль.

Вітаємо наших спортсменів із вдалим виступом на Чемпіонаті світу серед юніорів!

Спортклуб