Вітання з нагоди 25-річчя Національної академії педагогічних наук України

Публікація від 10 липня 2017.

Вітання науковцям та освітянам України з нагоди 25-річчя Національної академії педагогічних наук України висловив В.Г. Кремень, академік НАН України і НАПН України, доктор філософських наук, професор.

Він зауважив, що науковці Академії вже чверть століття працюють над методологічним та науково-методичним забезпеченням розвитку освіти, розробляють її законодавчу і нормативну базу, створюють концепції розвитку загальноосвітньої, професійної та вищої школи.

Також професор В.Г. Кремень побажав науковцям і практикантам подальшої творчої праці й успіхів на шляху інновацій, незаперечних досягнень у благородній справі підготовки до життя молодого покоління українців – покоління, яке нині виховується талантом і творчим пошуком кращих педагогів, а завтра розбудовуватиме успішну, духовно й інтелектуально багату Україну!

Прес-центр університету