Гордість університету – гордість України!

Публікація від 11 липня 2017.

Відкритий літній чемпіонат України зі стрільби з малокаліберної зброї та командний зі стрільби з пневматичної зброї проходив у Львові з 1 по 7 липня. Наші студенти та цьогорічні випускники в черговий раз показали себе з найкращої сторони, здобувши багато медалей у напруженій боротьбі.

Це і не дивно, тому що на протязі навчального року студенти під керівництвом старшого викладача Коваля Олександра Гнатовича наполегливо тренувалися до найголовнішого чемпіонату України 2017 року. Хоча нелегко було поєднувати навчання, тренувальний процес, загальну фізичну підготовку та психологічне налаштування на максимальні результати. Але ця підготовка знайшла глибоке розуміння в адміністрації нашого вишу, що і призвело до великих перемог спортсменів. Тішить і те, що студенти-випускники не тільки здобували золото, а й пробували себе в ролі педагогів, допомагаючи Олександру Гнатовичу. Це підтверджує, що зв’язок між зірковими командами минулих років та сьогодення не переривається, а тільки примножується. Звичайно, підтримувати такий зв’язок допомагає постійний контакт із нашими випускниками та надання методичної допомоги. Тому результати не заставили себе довго чекати. Так, наші студенти прославили університет, здобувши у командному заліку багато медалей різного ґатунку. Найкращими з них були Ковтун Владислав, здобувши золото у вправі ГП-6 та бронзу у вправі МГ-9. Омельяненко Дмитро – дві срібні медалі (вправи МГ-6 та МГ-9) та одну бронзу (вправа ГП-6). Козюк Кирилл виборов бронзу у вправі МГ-6.

Приклад нашим студентам показали їхні старші товариші – наші випускники – Куліш Сергій (три золота і одна бронза); Тарасенко Тетяна (два золота і одне срібло); Чайка Олеся (повний комплект: золото, срібло, бронза); Шаріпова Дарія (золото, срібло); Хабаров Олексій (золото, бронза); Чернишов Денис (бронза); Банькін Віктор (повний комплект: золото, срібло, бронза).

Честь і шана нашим студентам, випускникам та тренерам! Так тримати!

Кафедра  фізичного виховання