Які вони – абітурієнти К-ПНУ? Спецпроект

Публікація від 12 липня 2017.

У центральному корпусі університету стає спекотно – сьогодні, 12 липня, вступники розпочали подачу заяв та документів на бажані спеціальності. Деталі на сайті приймальної комісії. “Студентський меридіан” поспілкувався зі вступниками про їх очікування, мрії та переживання.

Вікторія

Вступатиму на факультет фізичного виховання. Хочу або тренером бути, або реабілітологом, думаю, визначусь вже пізніше. Займаюся велоспортом, і вся наша команда, якою я дуже пишаюся, буде подавати документи в цей університет. Буде класно, якщо ми всі вступимо і будемо тут навчатися.

Яна

Очікую вступити на державну форму навчання. Подаю документи на декілька спеціальностей – дошкільну освіту та психологію. Хочу продовжити навчання в К-ПНУ, тому що тут багато моїх знайомих, друзів, і, до того ж, вже звикла до викладачів.

Вікторія

Я закінчила школу, хочу бути журналістом. Подаватиму документи на факультет української філології та журналістики. Практично не хвилююся.

Вікторія

Я закінчила школу в Кам’янці-Подільському і майбутню професію хочу пов’язати з туризмом. Наше місто – туристичне, і тому, мені здається, ця спеціальність буде дуже доречна.

Оксана

Вступатиму на магістратуру за спеціальністю “українська мова і література”. Не мала наміру продовжувати навчання після того, як отримаю “бакалавра”, але батьки наполягли, та й існує стереотип, що це для роботи потрібно. Я зараз працюю, і буду намагатися поєднувати навчання з роботою.

Оксана Грушанська