Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка у сотні найкращих

Публікація від 13 липня 2017.

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» представив щорічний консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2017 року, який охопив 288 українських вишів III-IV рівнів акредитації, а також включив 7 підрейтингів ТОП-10: «Кращі класичні університети України», «Кращі приватні ВНЗ», «Кращі київські виші», «Кращі виші регіонів України», «Кращі педагогічні виші», «Кращі медичні університети України», а також кращі навчальні заклади областей України.

За вихідні дані для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використано найавторитетніші серед експертів і засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги вишів України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Вебометрикс», кожен із яких використовує різні критерії оцінювання ВНЗ.

Консолідований рейтинг підсумовує загальні рейтингові місця вузів за версією «Топ-200 Україна» та «Вебометрикс».

За результатами консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України 2017 року Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка увійшов у сотню найкращих український вишів.

У національному рейтингу «Топ-200 Україна» університет посів 100-те місце; за міжнародним рейтингом  «Вебометрикс», яких оцінює вищі навчальні заклади за різними критеріями, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка набрав 99 та 122 бали відповідно, що у підсумку дало можливість університету набрати 321 бал, тоді як у 2016 році, до прикладу, «Вебометрикс» присудив університетові 110 балів.

У консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів Хмельниччини Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка посів друге місце.

Прес-центр університету