Сергій Кляпетура – переможець міжнародного чемпіонату з різьби по дереву

Публікація від 15 липня 2017.

З 6 по 9 липня 2017 року у Лоєво, Іновроцлавського повіту (Польща) проходив міжнародний чемпіонат з різьби по дереву. Сергій Кляпетура вразивши суддів своєю скульптурою здобув перше місце.

У 2006 році Кляпетура Сергій  Іванович закінчив магістратуру в К-ПНУ імені Івана Огієнка та працював викладачем на кафедрі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва; забезпечував навчальні курси «Рисунок», «Скульптура» на спеціальностях «Реставрація творів мистецтва», «Образотворче і декоративно-прикладне мистецтво», «Педагогіка і методика середньої освіти. Образотворче мистецтво». В 2015 року митець виборов грантову стипендію Міністра культури Польщі GAUDE POLONIA і піврічне стажування, яке передбачало створення великого проекту у сфері реставрації творів з каміння. Стажування проходило у Варшавському університеті під керівництвом професора Януша Смази.

Вітаємо Сергія Івановича з перемогою!

Прес-центр університету