“Сільський коефіцієнт” – що це? Роз’яснення від МОН

Публікація від 25 липня 2017.

Вступники, що закінчили школу в сільській місцевості – матимуть певну перевагу під час вступу до вищого навчального закладу.

«Цього року МОН вперше запровадило сільський коефіцієнт – 1,02 бали, на які множиться конкурсний бал. Він передбачений для вступників, які закінчили школу в сільському населеному пункті в 2017 році. Друга обов’язкова умова застосування коефіцієнту – вступник має бути зареєстрований в селі чи селищі, за винятком селищ, що входять до складу міст, та смт», – пояснив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Для підтвердження права на застосування коефіцієнту необхідно до документів додати довідку про реєстрацію у сільській місцевості. При цьому дата її видачі та тривалість періоду реєстрації місця проживання не мають жодного значення.

Оксана Грушанська