Студентка К-ПНУ стала учасницею програми з журналістської інтернатури

Публікація від 29 липня 2017.

Літо – це про новий досвід, а не лише про відпочинок, – впевнена Діана Грушанська, студентка 3 курсу факультету української філології та журналістики.

Цього літа вона стала учасницею “Хаб медіамобільності” – всеукраїнської програми стажування. Під час її проходження учасники опановують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, соціальних мереж та теоретичні засади роботи сучасного універсального журналіста.

– Я чула про цю програму від старших студентів-журналістів (учасниками інтернатури також були Василь Арович та Оксана Грушанська – прим. ред). Це було дуже цікаво, але я не думала, що зможу пройти, бо лише закінчила 2 курс. Але все таки спробувала. Було два етапи відбору – під час першого треба було написати мотиваційний лист та відправити резюме. А під час другого – написати есе на тему “Гібридна журналістика”. Я дуже вдячна нашій викладачці Оксані Іванівній Почапській, що вона допомогла мені розібратися з цим терміном. Тож я написала есе, і чекала на результат. Отримала його в ніч перед останнім екзаменом.

Інтернатура розпочнеться 13 серпня. Під час її проходження я буду закріплена за редакцією всеукраїнського ЗМІ. Точно визначилася, що хочу спробувати себе у новинній тележурналістиці, але поки не надала перевагу жодному телеканалу.

Оксана Грушанська