Webometrics-2017. К-ПНУ імені Івана Огієнка в топ-100 українських вишів в Internet

Публікація від 9 серпня 2017.

Webometrics Ranking of World’s Universities опублікував традиційний рейтинг світових університетів за рівнем їх присутності в мережі. У процесі розробниками рейтингу враховуються  кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів.

Загалом, рейтинг охоплює понад 27 тисяч університетів та навчальних закладів з усього світу наш університет  зайняв  7801 місце.

Свої рейтинги web-місця отримали і понад 300 вищих навчальних закладів з України. Згідно з результатами рейтингу оприлюдненого на сайті Освіта.UA  90-ту сходинку зайняв Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, що на 9 сходинок вище, ніж було у лютому 2017 року.

Безперечним лідером рейтингу у світі за показниками Webometrics Ranking of World’s Universities є Сполучені Штати, що мають 8 навчальних закладів у Top-10 рейтингу. У Європі за показниками присутності у мережі домінують британські виші.

Прес-центр університету