До змісту

Справжній студент – ще й трішки “республіканець”. Чому не можна пропускати RespublicaFest 2017?

Публікація від 15 серпня 2017.

У перших числах вересня Кам’янець-Подільський стає серцем молоді, і не тільки української. Спільний ритм усім задає RespublicaFest — наймузичніший мистецький фестиваль року.

“Цей фестиваль не схожий на інші через цей неповторний фестивальний дух, який там присутній – можливо, завдяки нам, а, можливо, завдяки місту, – розповідає у інтерв’ю засновник фестивалю Андрій Зоїн. –  Звичайно, це неймовірна локація Старої фортеці XVI  сторіччя та Старого міста. Нам відомо багато випадків, коли люди приїжджають на фестиваль, але зачаровуються у Старе місто, в фестивальну атмосферу, іноді навіть не потрапляють на сам фестиваль, проводячи весь час у Старому місті або в наметових містечках з новими-старими друзями. Також ми – останній фестиваль сезону, на якому весь фестивальний народ зі всієї України збирається, щоб затусити з друзями перед довгим роком навчання і праці. Ну і також наша відмінність від інших фестів, крім стріт-арт-спрямованості – те, що у нас в лайн-апі можна побачити дуже неочікувані гурти, які не привезуть на інші фестивалі” 

 

Також він зауважує, що витрати будуть приблизно такими:

– квиток (300-450 грн);

– дорога (300-400 грн);

– проживання в наметовому містечку (0-200 грн);

– харчування на три дні (200-1000 грн);

– фестивальна футболка на згадку (180 грн).

Отже, середня цифра для більш-менш комфортного перебування – 2000 грн.

 

Нагадуємо, що серед виконавців цього року:  Жадан і Собаки, Death by Chocolate, Beissoul & Einius, Антитіла, Yarmak, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, Jinjer Yurcash, Space of Variations, Panivalkova, Антоха МС, Shortparis, Dakooka, Vivienne Mort, Педаль Достоевского, IGNEA DASH, Bluesbracker та багато інших.

Замовити квитки можна тут.

 

Оксана Грушанська