«Фортеця» у фіналі!

Публікація від 22 серпня 2017.

Нещодавно місцева футбольна команда «Фортеця» повернулася з Красилова із гарною новиною для шанувальників футболу – кам’янчани вибороли путівку до фіналу Кубка області.

У минулу суботу, 19 серпня команді «Фортеця» вдалося здобути перемогу, обігравши місцеву команду «Случ» з рахунком 1:0. На 90-й хвилині матчу Володимир Муляр (магістрант факультету фізичної культури) реалізував пенальті, влучно поціливши у ворота господарів поля.

• Як відомо, наша команда досить молода, адже на 90% складається зі студентів факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, – розповідає тренер ФК «Фортеця» Віталій Авінов, – Ця перемога для нас є досить важливою, адже ми гратимемо у фіналі Кубка області.

Нашим суперником буде команда «Случ» з Старокостянтинова, яка також з мінімальним рахунком, обіграла представників Дунаївців. Суперник досить складний, з досвідченими гравцями. Але наша ціль – привести кубок до Кам’янця-Подільського, тому налаштовуємося на перемогу.

Хочу від імені команди подякувати народному депутату Володимиру Мельниченку. Завдяки його підтримці ми маємо змогу брати участь у Кубку та Чемпіонаті області. Він постійно тримає руку на пульсі, цікавиться нашими результатами.

Також дякую ректору Кам’янець-подільського національного університету імені Івана Огієнка Сергію Копилову, декану факультету фізичної культури Івану Стасюку, Кам’янець-Подільській міській раді, всім вболівальникам, котрі підтримують нас. Запрошую відвідати фінальний матч, який відбудеться цієї п’ятниці у Хмельницькому.

Фінальний матч між командами «Фортеця» (м. Камянець-Подільський) та «Случ» (м. Староконстянтинів) відбудеться 25 серпня о 17.00 в Хмельницькому на стадіоні «Поділля».

Вболіваймо за наших!

Спортклуб