«Літсторія» – новий форум в Університеті Огієнка

Публікація від 29 серпня 2017.

«Літсторія» – новий спільний  проект нашого університету та історичного музею-заповідника. Цьогоріч перший всеукраїнський форум на межі наукового фактажу та чуттєвої творчості відбудеться впродовж 21-23 вересня. Головні заходи заплановані у стінах історичного факультету та головного корпусу вишу, міській ратуші, галереї мистецтв та музею старожитностей Поділля.

Літератори з кількох міст (а саме, з Хмельницького, Львова, Одеси та Києва) спільно з місцевими науковцями-істориками Володимиром Дубінським, Олександром Федьковим, Олександром Зарембою, Русланом Йолтуховським, Олександром Бучковським та Ольгою Комаровою підготували для кам’янчан та гостей міста насичену наукову та творчу програму. Вхід на заходи «Літсторії» буде вільний!

Дискусійний клуб “Оцифрування архівних фондів: проблеми і перспективи”: форма для реєстрації учасників відкрита (https://goo.gl/forms/cC6oJONrOiiCtfBF2). Модерують історики Олександр Федьков, Руслан Йолтуховський та Ольга Комарова (Кам’янець-Подільський).

Учасники наукового лекторію:

– в Університеті Огієнка: Сергій Федуняк (Чернівці), Інна Старовойтенко, Тетяна Котенко, Володимир Ковальчук, Лариса Каневська, Юлія Патлань, Вікторія Осташ, Вікторія Крижанівська (Київ), Надія Мориквас (Львів), Тетяна Бобик (Хмельницький), Ірина Паур, Ольга Комарова (Кам’янець-Подільський);

– у Кам’янець-Подільському державному історичному музеї-заповіднику: Віктор Кривоносов (Запоріжжя).

Учасники літературної програми (музей-заповідник, Університет Огієнка та інші зазклади): Юлія Курташ-Карп, Андрійко Вар’ят (Львів), Ольга Колодянська та Олександр Бучковський (Кам’янець-Подільський), Леді Бо (Хмельницький), Євгенія Заславська (Одеса) та Марія Дубік (Кам’янець-Подільський), Вікторія Осташ, Вікторія Крижанівська та Поліна Горлач (Київ).

Також відрита реєстраційна форма для участі у всеукраїнських літчитаннях (деталі за лінком – https://goo.gl/forms/ckGdV4VhjU2Pxk9U2).

*У програмі можливі зміни у часі проведення івентів. Слідкуйте за анонсами форуму на сайті.

Ольга Комарова, програмний директор форуму «Літсторія»