Нові цілі нового навчального року. Відбулося спільне засідання вченої ради та конференції трудового колективу.

Публікація від 30 серпня 2017.

Спільне засідання вченої ради та конференції трудового колективу відбулося у Кам’янець-Подільському національному університеті.

Зі здобутками 2016-2017 н.р. ознайомив присутніх ректор університету, професор Сергій Копилов. Він відзначив особливості наукової та педагогічної діяльності, ознайомив із досягненнями Університету Огієнка, а також зауважив збільшення кількості студентів університету вперше за декілька років. Але й це ще не все. Цей навчальний рік покращив позиції університету як у всеукраїнських, так і міжнародних рейтингах та приніс чимало відзнак, нагород і медалей. Повний текст доповіді незабаром з’явиться на сайті.

Втім, були зазначені й ті сфери, що потребують більшої уваги:

• вивчення іноземних мов на непрофільних факультетах

Це необхідно, щоб підвищити академічну мобільність студентів а також в перспективі ввести “подвійні дипломи”

• навчальне навантаження студентів

На деяких факультетах навантаження нерівномірне (наприклад, група має 36 годин у вересні й 12 у травні), що ускладнює сам процес навчання.

• питання інтелектуальної власності та протидії корупції.

З доповідями також виступили  завідувач, професор кафедри української мови Людмила Марчук, завідувач, професор кафедри методики викладання фізики та дисциплін технологічної освітньої галузі Петро Атаманчук, завідувач, професор кафедри географії та екології Олександр Любинський, доцент кафедри економіки підприємства Віталій Ткачук. Їх та інші доповіді теж незабаром з’являться на сайті університету.

Положення проекту ухвали процитував Василь Кобильник, проректор з науково-методичної роботи. Акцентував свою увагу на розробці плану заходів до 100-річчя Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Нагадаємо, що свій ювілей Університет Огієнка відзначатиме восени 2018 року.

Звіт ректора на спільному засіданні вченої ради та конференції трудового колективу університету 30.08.2017

Оксана Грушанська