Чергове срібло наукових аналітиків університету

Публікація від 31 серпня 2017.

З 26-29 червня 2017 року завершився ІІ етап Європейсько-Азіатської першості з наукової аналітики в галузі педагогічних наук (Лондон, Велика Британія) / CXLV Міжнародна науково-прктична конференція «Питання формування адекватних критеріїв оцінки знань і дій особистості на різних етапах її життєдіяльності». Заходи були присвячені  пам’яті видатного німецького педагога-новатора, теоретика дошкільного виховання Фрідріха Вільгема Августа Фребеля і має статус його «Меморіалу».

У ІІ етапі першості від Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка взяла участь команда науковців фізико-математичного факультету (професори – Атаманчук П.С., Мендерецький В.В., доценти – Ніколаєв О.М., Білик Р.М.) з науковим проектом «Важный аспект формирования методической компетентности будущего учителя физики», яка за підсумками Експертної ради Міжнародної Академії наук вищої освіти відзначена 2 срібними медалями і грантовою підтримкою для подальших наукових досліджень.Завдяки зусиллям авторського колективу викладачів кафедри методики викладання фізики і дисциплін технологічної освітньої галузі, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка в черговий раз посів І місце як в Національній так і Європейсько-Азіатській першостях.

В національній першості

Європейсько-Азіатській першості

Відділ наукової роботи і міжнародних зв’язків