Урочисте відкриття меморіальної дошки Герою України Ігорю Брановицькому

Публікація від 8 вересня 2017.

Відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Герою України Ігорю Брановицькому. Вона розміщена на фасаді Клубу військової частини А1884 по вул. Гагаріна, 54.

Ігор Євгенович Брановицький – український військовик, кулеметник 90-го окремого десантного штурмового батальйону «Житомир» 81-ї десантно-штурмової бригади, учасник війни на Сході України, захисник Донецького аеропорту. 21 січня 2015 року героїчно загинув, захищаючи єдність та незалежність України, Герой України, нагороджений орденом «Золота зірка» та орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Під час відкриття за значний особистий внесок у розвиток і становлення інженерних військ Збройних Сил України, високий професіоналізм, самовідданість і стійкість отримали нагороди військові, які зразково виконують  обов’язки.

Відзнакою «За службу державі» нагородили полковника Брижатого Євгена Івановича – начальника кафедри військової підготовки К-ПНУ імені Івана Огієнка, полковника запасу Кирильчука Юрія Францовича – старшого викладача кафедри військової підготовки К-ПНУ імені Івана Огієнка та медаллю «За оборону рідної держави» старшого лейтенанта Семенчука Олега Миколайовича – начальника курсу кафедри військової підготовки К-ПНУ імені Івана Огієнка.

На відкритті меморіальної дошки були присутні  рідні Героїв, друзі, представники міської влади, колеги.

Ігор Євгенович віддав своє життя за майбутнє кожного з нас. Ми не маємо права про це забувати. Вічна пам’ять Героям. Слава Україні!

Оксана Фаріон