Грамоти та подарунки з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Публікація від 14 вересня 2017.

Традиційно другої суботи вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту. На святкових урочистостях, організованих міською радою, за багаторічну плідну працю, підготовку спортсменів високого класу і з нагоди Дня фізичної культури і спорту були нагородженні грамотами й  подарунками викладачі та працівники факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Левицький Е.Л., Засанова Л.А., Ковальчук М.М., Весельський Г.А., Гурман Л.Д., Бойко Д.В., Прозар М.В., Заікін А.В., Боднар А.О., Вергуш О.М., Одайник В.В., Мазур В.А.

Тетяну Шлопко, чемпіонку світу з пауерліфтингу, студентку 2 курсу факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, було нагороджено грамотою за високі спортивні досягнення та вручено сертифікат на суму 5000 гривень.

Вітаємо нагороджених і бажаємо не зупинятися на досягнутому, а Тетяні перемог та нових світових рекордів!

Спортклуб