Міністр освіти і науки України привітала студентів, викладачів і тренерів К-ПНУ з Міжнародним днем студентського спорту

Публікація від 20 вересня 2017.

Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України привітала студентів, викладачів і тренерів К-ПНУ з Міжнародним днем студентського спорту.

– Шановні студенти! Ваші яскраві результати на чемпіонатах світу та універсіадах підтверджують, що Україна – сильна держава з професійними спортсменами. Пишаємося вашими здобутками та зичимо подальших спортивних звитяг, успіхів у навчанні і підкорення нових висот, – зазначила у привітанні Лілія Гриневич.

Також вона закцентувала увагу на важливості роботи викладачів і тренерів, які не лише розвивають студентський спорт, а й утверджують здоровий спосіб життя серед молоді.

Вона висловила вдячність за сумлінну працю та глибоке розуміння вагомості підготовки професійний спортсменів.

Прес центр