Очікування винагороджується!

Публікація від 22 вересня 2017.

Сьогодні, 21 вересня, в Кам’янці-Подільському розпочався Всеукраїнський форум «ЛІТСТОРІЯ».

День сьогодні був просто неймовірним, плідним і насиченим, особливо на історичному факультеті, якому випала честь відкривати цьогорічний форум, що, сподіваємося, стане щорічною доброю традицією.

Після реєстрації учасників в актовій залі відбулося урочисте відкриття форуму. Зі вступним словом до присутніх звернулися організатори цього зібрання.

Згодом студенти та гості відвідали декілька науково-пізнавальних заходів.

Зокрема, о 9.30 історики Бучковський Олександр  та Комарова Ольга прочитали  для присутніх лекцію на тему: «Історія Пантеону історії».

Об 11.30 була прочитана лекція науковим співробітником Інституту української археографії та джерелознавства імені М.С. Грушевського НАН України Старовойтенко Інною, яка ознайомила студентів 2-3 курсів зі своєю працею під назвою «Листування Василя Доманицького та Миколи Аркаса (1906-1909 роки): інформаційний потенціал». Дослідниця цікаво й захоплено подавала матеріал свого дослідження аудиторії, а це свідчить про  її відданість своїй роботі.

Також політолог Сергій Федуняк, викладач Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича для студентів та викладачів прочитав лекцію на тему «США і світ: історія і сучасність».

О 13.30 був проведений київською письменницею та засновницею Всеукраїнського конкурсу урбаністичної поезії «Урба-Перехрестя» Вікторією Осташ надзвичайно цікавий майстер-клас «Фотопоезія як засіб візуалізації поетичного твору та промоції сучасної поезії».  Мене такі творчо-просвітницькі заходи приємно вразили, адже на них відчуваєш, що в Україні є творчі люди, які вміють поєднувати як любов до науково-просвітницької діяльності, так і до прекрасного!

Анастасія Дудик, студентка 3 курсу

історичного факультету