До змісту

Фестиваль молодіжного кіно "Бруківка". Умови участі

Публікація від 10 жовтня 2017.

Фестиваль «БРУКІВКА» — перший Кам’янець-Подільський фестиваль молодіжного українського кіно, який створений для підтримки та розвитку молодих режисерів. Фестиваль відбудеться з 18 листопада в готельному комплексі “7 ДНІВ”, — повідомляє Андрій Заєць, організатор фестивалю.

 В програмі фестивалю “БРУКІВКА” будуть покази сучасного українського кіно, майстер-класи від відомих режисерів, акторів та всіх, хто замішаний кіновиробництва.

Для участі у конкурсній програмі фестивалю потрібно зняти художній ігровий або анімаційний фільм від 3 до 20 хвилин та надіслати його за посиланням: https://brukivkafest.com/festival

Жанрова палітра різноманітна — комедія, драма, жахи, мелодрама, бойовик, фантастика, фентезі, детектив, німе кіно та біографічні стрічки про відомих жителів Кам’янця-Подільського. За окремою програмою приймаються документальні стрічки до 20 хвилин, які будуть оцінюватись за окремою відзнакою!

Кращі роботи будуть відмічені 18 листопада спеціальним журі, яке буде складатись із професійних режисерів та акторів  українського кіно.

Кращий ігровий чи анімаційний фільм отримає головний приз в 5000 гривень та багато інших сюрпризів. Для майстрів пера є спеціальна номінація – конкурс на кращий сценарій до 25 сторінок, який буде екранізовано спільно з командою фестивалю “БРУКІВКА” в 2018 році.

Кінцевий термін подачі заявок: 10 листопада 2017 року.

Вік учасників: від 13 до 30 років.

Реєстрація роботи за посиланням: https://brukivkafest.com/festival

Знімати можна як і на професійну техніку, так і на фотоапарат, екшн-камеру та стільниковий телефон.

Вимоги до відеофайлів:

  • наповнення кадру – 4х3, 16х9, 2.35:1;
  • розширення – 1920х1080,
  • від 24 до 50 кадрів в секунду;
  • бітрейт – від 5000 до 25000;
  • максимальний розмір – до 10 Гб.

Оксана Грушанська