Із Днем захисника України!

Публікація від 12 жовтня 2017.

Шановні колеги, студенти!

Щиро вітаємо Вас із Днем захисника України! Це свято сягає славетних часів козацької України, адже саме Пресвята Богородиця була покровителькою та заступницею українського козацтва.

День захисника України символізує непорушний зв’язок багатьох поколінь захисників нашої Батьківщини.

Висловлюємо щиру вдячність працівникам та студентам університету – учасникам бойових дій на Сході України – за вірність військовій присязі, мужність, героїзм і патріотизм у справі захисту незалежності та територіальної цілісності нашої держави.

Ми низько схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за вільну Україну.

Переконані, що лише в єдності та вірі ми зможемо захистити Вітчизну, примножити її славу  та  забезпечити мирне і щасливе майбуття!

Бажаємо Вам і Вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, злагоди та  добра!

Ректорат та профком працівників університету