Володіти Іноземними Мовами – це Взаємодіяти, Ділитися та Вчитися

Публікація від 20 жовтня 2017.

У вересні Лінгвістичний центр розпочав освітній процес. Наразі триває клопітка робота у шести групах різних рівнів та мов, зокрема англійська мова рівня А1 (наставниця Боднарчук Діана), польська мова рівня А1 (наставниця Стахнюк Наталія), німецька мова рівня А1 (наставниця Микуляк Марина); англійська мова рівня А2 (наставниця Дубінська Анастасія); англійська мова рівня А2+ (наставниця Магдій Олександра); англійська мова рівня В1 (наставниця Остапенко Валентина).

Ми, як і раніше, намагаємось працювати якісно та ефективно, а саме застосовуємо інноваційні технології навчання, шукаємо та використовуємо нові форми та методи викладання іноземних мов. Важливу навчальну функцію виконує сайт Лінгвістичного центру http://lc.kpnu.km.ua, який дозволяє ефективно розподіляти час на занятті та якісно організувати самостійну позааудиторну  роботу. Окрім того, сайт дає можливість в он-лайн проводити тестування, які виявляють рівень сформованості іншомовних навичок та вмінь.

Продовжено практику проведення розмовних клубів із носіями мови, зокрема Erin Hutchins, волонтерка Корпусу Миру США, щосереди розвиває  та удосконалює комунікативні вміння слухачів рівня В1.

Знання іноземних мов – це участь у програмах міжнародного обміну та співпраці, ефективна наукова діяльність, можливість отримувати найсвіжішу інформацію, а також спілкування з іншомовними колегами та студентами etc. Долучайтесь! Наразі формуємо групи рівнів А2 та А2+ (англійська мова).

Лінгвістичний центр