Публікація від 25 жовтня 2017.

19 жовтня на базі економічного факультету університету кафедра економіки підприємства організувала та провела Всеукраїнський економічний форум «Актуальні проблеми економіки в сучасних умовах». У заході взяли участь як студенти університету, так і гості з інших навчальних закладів (загалом до 40 чоловік). Свої наукові доповіді представили учасники – студенти Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості Національного університету харчових технологій, Гусятинського коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Полюя, Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся декан економічного факультету Віталій Ткачук, який акцентував увагу на важливості проведення таких наукових зібрань, адже вони сприяють розвитку студентської науки та обміну досвідом між юними науковцями. Учасники форуму працювали у двох секціях. Доповідачі обмінялися своїми науковими здобутками та ознайомили присутніх із результатами проведених досліджень. Модераторами в першій секції виступили завідувач кафедри економіки підприємства Ірина Ящишина та доцент кафедри Оксана Кушнір. Роботою другої секції безпосередньо керували професор Наталія Мазур, доцент Іван Семенець та старший викладач Вероніка Буторіна.

Тематика наукових розвідок охоплювала як теоретичні, так і практичні аспекти розвитку сучасної економіки, що стосуються проблематики маркетингу й логістики, стратегічного розвитку підприємництва, ролі фінансів в економіці, формування людського капіталу, становлення системи управління на підприємстві, розвитку сфери гостинності тощо.

Організатори відзначили учасників та доповідачів грамотами та подяками.Для гостей – учасників форуму – з інших регіонів організовано екскурсію Старим містом.

Тетяна Боднарчук, заступник декана економічного факультету

з наукової роботи та інформатизації навчального процесу