До змісту

Прес-реліз «Марии Монтессори» та чергове срібло наших наукових аналітиків

Публікація від 6 листопада 2017.

З 21 по 26 вересня 2017 року за сприянням проекту «GISAP» Міжнародної академії наук і вищої освіти (МАНВО; Лондон, Великобританія) пройшов ще один етап першості з наукової аналітики педагогічних і психологічних наук, а також CLII Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми міжособистісних відносин в умовах сучасних вимог до якості освіти та рівня професійних навичок спеціалістів». Заходи були присвячені пам’яті видатного італійського педагога-гуманіста, психолога, лікаря-антрополога та філософа Марии Монтесори і мають статус її «Меморіала».

Зазначені події пройшли під британською юрисдикцією в заочно-інтерактивній формі на базі ресурсу http://gisap.eu/. Організаторами заходів виступили науково-дослідні, благодійні та громадські організації з різних країн світу. Оцінку якості, авторської оригінальності та інноваційності досліджень здійснювали авторитетні міжнародні експерти.

У рамках відкритої Європейсько-Азіатської та Національної першостей із наукової аналітики в галузі педагогічних наук науковці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (Атаманчук П.С., Білик Р.М., Мендерецький В.В., Ніколаєв О.М.) отримали дві срібні відзнаки за доповідь «Управленческая поддержка обучения будущих специалистов». http://gisap.eu/ru/node/1 35446 .

За підсумками заходів у видавництві МАНВО було видано збірник наукових праць “Problems of interpersonal relations in conditions of modern requirements to quality of education and the level of professional skills of experts” (ISBN 978-1-911354-25-3 http://gisap.eu/ru/node/136522 .

Більш детально з результатами та матеріалами науково-аналітичних заходів, змістом видань МАНВО можна познайомитися на сайтах, http://gisap.eu/ru, http://gisap.eu/ru/node/1 35446 , http://gisap.eu/ru/node/136522.

Відділ наукової роботи і міжнародних зв’язків