Основи екскурсознавства

Публікація від 13 листопада 2017.

Студенти економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка напряму підготовки «Туризм» у рамках вивчення предмета «Основи екскурсознавства» з доцентом кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Опрею Богданою проводили тематичні екскурсії по головних туристичних об’єктах Старого міста. Екскурсії проводилися в Старому і Новому замках, Тринітарському костелі, на площі Польського ринку, в Ратуші, Кафедральному костелі,  Петра і Павла, у Вірменських кварталах.

Студенти, удосконаливши практичні навички, зрозуміли, що організація та проведення екскурсій – це складний процес, котрий вимагає від організаторів екскурсійної справи значних творчих зусиль. Проведення екскурсії допомогло майбутнім фахівцям туристичної галузі повною мірою розкрити поняття «професійна майстерність екскурсовода» та проаналізувати набуті практичні вміння та навички.

Анастасія Бараненко, студентка 2 курсу

напряму підготовки «Туризм»