Регіональний тренінг із проблем сталого розвитку місцевих громад

Публікація від 16 листопада 2017.

9-10 листопада 2017 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка проходив регіональний тренінг «Сталий місцевий розвиток у контексті досягнення Україною цілей сталого розвитку».

Організаторами заходу виступили Хмельницький обласний підрозділ впровадження Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ”, Міська рада м. Кам’янця-Подільського, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Хмельницький національний університет.

До заходів долучилися як студенти (факультетів: корекційної та соціальної педагогіки і психології, історичного, економічного) і викладачі (Білик Р.М., Рибщун О.В., Ящишина І.В., Мельник Л.П.) Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка  так і представники Хмельницького  національного університету.

Під час роботи тренінгу студенти обох університетів мали змогу ознайомитись з глобальними цілями сталого розвитку, основними шляхами їх реалізації та значенням проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ” у досягненні цілей Сталого Розвитку на національному рівні.

Учасники тренінгу мали змогу практично побачити реалізацію подібного роду проектів на прикладі діяльності ОТГ с. Колибаївка. В ході знайомства з ОТГ с. Колибаївка відбулася зустріч з головою громади (Желізником М.Д.) та її активом, презентація результатів ОТГ, візит на її об’єкти.

Сподіваємось, що заходи подібного рангу  дадуть  змогу здійснювати нові програми і проекти, які на практиці забезпечать макроекономічну стабільність, екологічний баланс та соціальну згуртованість не лише Хмельницької області а й усієї України.

Відділ наукової роботи і міжнародних зв’язків