Найкращі роки життя: факультет іноземної філології провів захід до Дня студента

Публікація від 17 листопада 2017.

«Студентські роки – найкращі» – кліше, яке ніколи не втратить своєї актуальності. На вечорі, присвяченому Дню студента, факультет іноземної філології під керівництвом Наталії Іванівни Дворницької підтвердив це вкотре.

За лічені хвилини в залі зібралося повно людей. Серед них і студенти, котрі насолоджуються «найкращими роками свого життя», та люди, які з посмішкою вже згадують ці роки. Лунає весела музика. В холодні листопадні дні хочеться забути про всі турботи та згадати, що в житті є час і для розваг.

Урочистий вечір відкрила хорова капела «Мелос» під керівництвом Любові Мартинюк, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного мистецтва. Виконання студентського гімну «Gaudeamus Igitur» супроводжувалося гучними оплесками з боку аудиторії.

Із вітальним словом виступив ректор Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Сергій Анатолійович Копилов. Окрім побажань та настанов, студенти почули й трагічну, але не менш захопливу, розповідь про історію свята.

Впродовж усього вечора студентів розважали піснями – запальними і сентиментальними, українськими і англомовними. На сцені свій талант розкривали студенти різних курсів: Надія Ряба, Надія Краліна, Альона Балан, Олег Доманський, Ольга Сеньків та Вікторія Олійник. Зал не лише підспівував відомим рядкам, але й рухався в такт пісням, танцям, підтримуючи університетські таланти.

Цікавою була сценка із повісті Миколи Гоголя «Ніч напередодні Різдва». Сучасна інтерпретація лише наблизила відомих героїв до глядачів.

Із сентиментальною, сповненою щирості поезією виступили Христина Руданець (вірш Ліни Костенко) та Тетяна Брайчук (уривок із драми-феєрії Лесі Українки).

Також у заході взяли участь студенти факультету української філології та журналістики, запаливши зал своїми танцями. Не відстали від них і організатори свята – факультет іноземної філології. Студенти факультету майстерно відтворили на сцені цікаві хореографічні композиції.

Впродовж усього вечора відчувалася атмосфера невимушеності та легкості, притаманної швидкоплинним рокам юності. Лунала остання пісня, учасники заходу вийшли на сцену… Але свято не завершується! Вечір матиме продовження. Студенти “проживатимуть” свої найкращі роки не лише сьогодні, а завжди… У своїх спогадах. Молодість – не в часі, вона – у душі!

Марина Ковальчук, студентка факультету

української філології та журналістики