Науково-практичний семінар «Підприємництво у сфері туризму: стан та розвиток»

Публікація від 17 листопада 2017.

15 листопада 2017 року на економічному факультеті за ініціативи кафедри туризму та готельно-ресторанної справи відбувся науково-практичний семінар «Підприємництво у сфері туризму: стан та розвиток». Започаткування такої форми співпраці на сьогодні є умовою успішного розвитку сектору підприємництва. Відкрив цей захід декан економічного факультету Ткачук В.В., який зробив акцент на актуальності таких заходів як для студентів, так і для практиків та науковців. Віталій Валерійович виділив вагому роль підприємництва у соціально-економічному розвитку країни, регіону, міста, зупинився на ролі малого і середнього бізнесу, розкрив потенціал туристичної галузі в економіці України.

У науково-практичному семінарі взяли участь викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи : Баженова С.Е. – доктор історичних наук, завідувач кафедри туризму; Матвейчук Л.О. – доктор наук з державного управління, доцент; Веселовська Т.А. – кандидат технічних наук, старший викладач,   Опря Б.О. – кандидат історичних наук, доцент;  Ковтуник І.І. . – кандидат географічних наук, доцент. У роботі семінару прийняли участь практики, фахівці туристичного бізнесу міста: Карпова Т.М. – власник туристичної агенції Камянець-Подільского бюро подорожей та екскурсій, Дорохіна А.О. –  керівник піцерії «Моменто», Ладоренко І.В. – практикуючий екскурсовод та Сметанюк Т.А. голова громадської організації «Творчі об’єднання письменників та художників «Камяний острів».

Активну учать у цьому заході прийняли студенти кафедри. Особливої уваги заслуговують їх доповіді, де реалізовано творчий науковий підхід до досліджуваних проблем, що знайшло реалізацію у доповідях:

Чопяк Ю.В. –  студентка 6 курсу групи Тв1-М17

Стратегічне управління підприємствами індустрії туризму

Яковець В.А. –  студент 6 курсу групи Тв1-М17

Зелений туризм в Україні:  стан, проблеми та перспективи розвитку

Сікірніцька А.В.   студентка 6 курсу групи Тв1-М17

Роль стратегічного управління в стимулюванні розвитку туристичної галузі регіону

Касіян А.Р. студент 6 курсу групи Тв1-М17

План заходів з реалізації Стратегії розвитку туристичної галузі Хмельницької області на 2015-2017 р.р.

Гуцул Я.  –  студентка 4 курсу групи Т1-В14

Теоретичні аспекти розвитку маркетингу в туризмі

Кукурудза О.  студентка 4 курсу групи Т1-В14

Вдосконалення маркетингових досліджень для розвитку зеленого туризму в Україні

Білик О.  –  студентка 4 курсу групи Т1-В14

Творчий підхід у сфері маркетингових досліджень туристичної сфери

Гудзинська Я.   студентка 3 курсу групи Т1-В15

Успішні підприємці, що досягли успіху в молодому віці

Денисюк Н.   студентка 3 курсу групи Т1-В15

Видатні українці – підприємці, які досягли успіху до 30 років

Колбут Я.    студентка 3 курсу групи Т1-В15

Топ з відомих підприємців з українськими коріннями

Падун А.   студент 3 курсу групи Т1-В15

Комерційні сходження на Еверест

У своїх виступах молодь підняла питання  як теоретичної так і практичної площини розвитку підприємництва у сфері туризму в Україні, окремо виділивши такі напрями як стратегічне управління, маркетинг, менеджмент у діяльності суб’єктів підприємницької діяльності. Успішні підприємці України, з українським коріння, підприємці, які розпочали заняття бізнесом у підлітковому віці – ці доповіді студентів викликали неабиякий інтерес у присутніх.

Завершився цей захід живою дискусією молоді з практиками та науковцями. Студенти запропонували інший формат семінару із залученням зовнішніх учасників майбутніх дискусійних зустрічей.

Соловйова Л.О.(Матвейчук), доктор наук з державного управління,

кандидат економічних наук, член НСЖУ

Фото: Глущенко Олени