Баскетбольна ліга Хмельницької області

Публікація від 28 листопада 2017.

21-23 листопада в Хмельницькому політехнічному коледжі відбувся I-ий тур студентської баскетбольної ліги Хмельницької області в рамках студентської баскетбольної ліги України.

Участь взяли 6 команд: Хмельницький національний університет, національна академія державної прикордонної служби України, Хмельницький політехнічний коледж, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, Хмельницький університет управління та права, Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут.

Після першого туру команда Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка здобула дві перемоги.

Результати І-го туру студентської баскетбольної ліги Хмельницької області:

1. ХПК – ХНУ 66:53
  2. К-ПНУ – ХКТЕІ 111:35
  3. НАДПСУ – ХПК 64:46
  4. ХУУП – ХКТЕІ 100:17
  5. ХУУП – К-ПНУ 70:103
  6. ХНУ – НАДПСУ 29:75

ІІ-ий тур відбудеться 06-08 грудня 2017 р. в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, в спортзалі №2.

Тренер та команда дякують за підтримку ректорові Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Сергію Копилову, деканові факультету фізичної культури Івану Стасюку, завідувачеві кафедри спорту і спортивних ігор Миколі Прозару, Заслуженому тренеру України Олександру Іваськову.

Спортклуб