Суддівський семінар із баскетболу

Публікація від 28 листопада 2017.

У Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка спільно з федерацією баскетболу України та Хмельницькою обласною федерацією баскетболу відбувся суддівський семінар для молодих арбітрів, тренерів ВНЗ, ЗОШ, ДЮСШ, студентів ВНЗ.

Тема семінару – “Основні нововведення в баскетболі та тонкощі суддівської діяльності”.

Захід відбувся в центральному корпусі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка 25 листопада о 15:00 в аудиторії № 105.

На семінарі були присутні викладачі та студенти факультету фізичної культури, колеги з Хмельницького, тренери та викладачі фізичного виховання нашого міста.

Спікером семінару виступив голова Хмельницької обласної федерації баскетболу Денис Поворознюк. Він розпочав семінар із аналізу нововведень до правил із баскетболу, типових помилок, які допускають судді під час гри. Зазначив, що для нього баскетбол – найцікавіший вид спорту. Він зробить усе можливе для того, щоб розвивати й популяризувати цей вид спорту в освітніх закладах України. Впродовж семінару було розглянуто безліч ігрових ситуацій, суддівських рішень. Окремі Денис Поворознюк продемонстрував у процесі гри.

Всі присутні охоче давали запитання, дискутували й отримували багато нової цікавої інформації.Організатори семінару висловили подяку ректорові Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Сергію Копилову та деканові факультету фізичної культури Іванові Стасюку за підтримку в проведенні заходу.

Спортклуб