Турнір на честь Вільяма Білоуса

Публікація від 29 листопада 2017.

24-26 листопада у стінах головного корпусу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка традиційно пройшов турнір з волейболу серед жіночих команд, присвячений тренеру-викладачу Вільяму Білоусу. До міста з’їхалися колективи з Дунаївців, Хмельницького та Чернівців.

Відкрили змагання ректор університету Сергій Копилов та рідний брат Вільяма Івановича.

Фаворитками змагань були господарі – студентки нашого вишу. В першому турі підопічні Валерія Дороша переграли збірну Дунаївців з рахунком 3:0. Далі були подолані команди з обласних центрів з однаковим рахунком 3:0.

Вітаємо тренера Валерія Дороша та команду із золотими нагородами.

Срібними призером стала команда з Дунаївців, бронзовим – ЧНУ ім. Федьковича.

Обслуговувала змагання кафедра спорту і спортивних ігор: головний суддя – Євген Козак, головний секретар – Микола Прозар, судді – студенти групи СПВ-волейбол.

Спортклуб