Міський голова Михайло Сімашкевич у "Живій бібліотеці"

Публікація від 5 грудня 2017.

Поспілкуватися з міським головою Михайлом Сімашкевичем мали змогу студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Захід, ініціатором якого стала СД Платформа, відбувався у форматі «Живої бібліотеки».

Михайло Сімашкевич з перших хвилин притримувався цього формату:

Книжки ж починаються з передмови, відомостей про автора. Михайло Сімашкевич розпочав з біографії, наголосив, що мером ніколи не мріяв бути, а хотів бути слідчим.

Студенти активно цікавилися як глобальними питаннями, так і питаннями, що стосуються майбутнього молоді. Михайло Сімашкевич розповів, як можна втілювати свої проекти, ініціативи на рівні міста. Для цього потрібно написати ідею у формі проекту та подати на розгляд. За позитивної відповіді автор проекту отримає необхідні ресурси для його реалізації.

Міський голова обнадійливо запевнив студентів:

– Зараз така молодь, для якої немає нічого неможливого. У вас горять очі, і ви зможете досягати неймовірних висот. Крім того, ви можете розраховувати на підтримку міської влади.

Оксана Грушанська