До змісту

Народний депутат Сергій Тимчук у "Живій бібліотеці"

Публікація від 5 грудня 2017.

Захищати інтереси треба розумно: зустріч із Сергієм Тимчуком

Зустріч із народним депутатом І скликання Сергієм Тимчуком у форматі «Жива бібліотека» відбулася в читальному залі К-ПНУ імені Івана Огієнка. Ініціатором зустрічі стала «СД Платформа Кам’янець-Подільський».

Сергій Тимчук розповів про свою роботу у Верховній раді, детально ознайомив присутніх із самим процесом прийняття Акту незалежності України.

– Вночі нас усіх викликали до Києва. Я був у партійній групі №239. Ми зібралися в залі Верховної ради. Кажуть: «Путч в Москві”, але ми вирішили, що його не підтримаємо. Будемо обговорювати питання про прийняття Акту незалежності нашої держави. Дехто з депутатів казав, що цього робити не можна. А перший міністр оборони заявив: «Якщо треба, я зараз підніму ескадрилью і ми будемо захищати демократію». Але більшість була за демократичний вибір (“за” – 349 депутатів). Всі піднялися, почали аплодувати. До залу внесли великий прапор України. Але всіх “мучило” питання: чи правильно зробили? Як тепер будувати свою економіку? Що робити із заводами? Як бути далі? Приїхавши додому, я відчув шквал критики з боку як колег, так і рідних: «За що ти проголосував?!». Але потім провели грудневий референдум, і його результати (90% населення було за незалежність) показали, що ми все зробили правильно.

Також зізнався, що не відчуває себе частиною великої політики, важливе для нього – інше:

– Хоч я і мріяв бути юристом, все одно постійно відчував, що в душі я хлібороб. Навіть зараз, коли влітку жнива, я щовечора телефоную синові й запитую: “Скільки ти намолотив? Який цього року врожай?”

Оксана Грушанська